תודה!

לכולכם, אוהבי ארץ ישראל שהתגייסו ותרמו להצלחת מבצע מכפיל ריבונות,

בזכותכם הגענו אל היעד! תודה!

יחד אתכם חווינו 48 שעות של התרוממות רוח, יחד ראינו את עם ישראל במיטבו פותח את הלב והכיס למען החלת הריבונות על יהודה, שומרון ובקעת הירדן.

במטה מבצע ההתרמה קיבלנו שיחות טלפוניות מרגשות של אנשים שהודו לנו על שאנו מזכים ומזכות אותם להיות שותפים למפעל האדיר של חתירה לריבונות.

והיו גם שיחות ותרומות מפתיעות. בין התורמים הרבים היו גם מוסלמים תושבי אזור יהודה שתרמו מכספם לקידום הריבונות הישראלית ביהודה ושומרון. מעגל התורמים התרחב גם אל מעבר לים ואף מפינלנד הרחוקה הגיעה תרומה ולצידה מכתב מרגש ומחזק.

כל אלה וחוויות מרגשות נוספות המלוות את שתי יממות המבצע, מהוות עבור כולנו רוח גבית עצומה של עידוד, חיזוק ותנופת אנרגיות לקראת ההמשך מתוך אמונה בצדקת הדרך.

כאן המקום לתת תודה אדירה לכל הפעילים ובמיוחד לנוער הנפלא וחדור האמונה, האכפתיות ואהבת הארץ “שישב על הטלפונים” ומתוך חן רב ושכנוע עמוק הצליח לגייס סכומים נכבדים שיופנו כולם בע”ה להרחבת הפעילות. תודה לכולם.

נודה גם לדוברי כנס השקת המבצע – הרב ברוך אפרתי, ראש רבני ‘דרך אמונה’, הפובליציסטית קרוליין גליק, האדריכל יורם גינזבורג והעורך הכלכלי של ‘ישראל היום’ ד”ר ערן בר-טל – שפינו מזמנם מתוך הבנת חשיבות מהלך הריבונות בכלל ומבצע ההתרמה בפרט, הציגו בפני באי הכנס ניתוח מפוקח של המציאות ושל מעמדה של ישראל כמעצמה אזורית שיעדה הוא הפחת והפרחת חזון מוסר יהודי בעולם כולו.

נושא החלת הריבונות אכן תופס תאוצה. נבחרי הציבור מודעים היטב לרוח העם הנושבת לעבר הריבונות ומבינים עד כמה נכון להם להיות קשובים לרוח זו. רוח זו העולה מהרחוב הישראלי נשמעת היטב ומחוללת מהפכה של ממש בשיח ההנהגה בכנסת וסביב שולחן הממשלה.

וכבר, טרם הסתיים מבצע ההתרמה, אנו מדווחים לכם על הצעדים הראשונים שנבצע בסכום שנאסף בעזרתכם, וראשון הצעדים הוא כנס ריבונות נוסף, והפעם בפתח תקווה: (ראו פלייר מצורף)

מתי? בע”ה ביום רביעי, ראש חודש שבט (17.1), בשעה 20:00

איפה? במועדון הגולה. רח’ שמואל הנגיד, פתח תקווה

מה? כנס תחת הכותרת ‘הגיע זמן ריבונות?’

מי יהיו? 

           –     ח”כ בצלאל סמוטריץ’, סגן יו”ר הכנסת בנושא: למה ריבונות?

–          חננאל דוראני, ראש מועצת יש”ע וקדומים בנושא: הריבונות הכרחית

–          האדריכל יורם גינזבורג, מרצה באוניברסיטת אריאל, בנושא: תמ”א 100 – תכנית מתאר ארצית ראשונה הכוללת את יהודה, שומרון ובקעת הירדן

–          ערן בר טל, עורך כלכלי ‘ישראל היום’ בנושא: ריבונות טובה לכלכלה

–          הנחייה: יהודית קצובר ונדיה מטר

–          ליווי מוזיקאלי: הרכב “שיר אדמה” עם אדם צחי

–          כיבוד קל

בשעות אחרונות אלה של מבצע ההתרמה נקרא בקריאה אחרונה לכל מי שעדיין לא תרם: אנו יוצאים לסבב בונוס ובו נתאמץ לגייס עוד תרומות לתגבור נוסף של הפעילות הרבה שלפנינו. את הסכום הזה אנו מציבים כיעד לגיוס עד הדלקת נרות חנוכה, חג ניצחון העוצמה היהודית.

להלן הלינק: https://www.causematch.com/he/projects/wig2017-he/

ברגע האחרון התקבלה ידיעה זו בוואטסופים של חברי מרכז ליכוד:

פרסום ראשון: מרכז הליכוד יתכנס ב31.12.17 לדון בהצעת חברי מרכז לקרא לממשלה להחיל את החוק הישראלי על כל מרחבי ההתיישבות ביו”ש וכן לתבוע בניה חופשית בירושלים ובכל רחבי יו”ש.

חנוכה שמח לכולנו.

Share