מתחברים לירושלים – צועדים אחים גם יחד!

כל לב יהודי כוסף לירושלים. השכינה שורה לעולם בעיר הכוללת בתוכה את העבר, ההווה והעתיד. זוהי העיר אליה נשואות עינינו ועיני העולם כולו. ירושלים היא אורו של עולם.

שנה זו היא שנת ה-50 שנה לשחרורה ואיחודה של ירושלים. 50 שנות בניין, 50 שנים בהן בעינינו אנו זוכים לראות את חלום הדורות, הגאולה המתקרבת צעד ועוד צעד, גאולה המצפה לראות את עם ישראל כולו, בארץ ובגולה, שותף לה באחדות המקרינה את אורה של ירושלים על חיי המעשה.

השנה תהיה זו השנה ה-23 לקיומה של צעדת ליל תשעה באב בניצוחה של תנועת ‘נשים בירוק’, הצעדה המשמרת את המנהג העתיק של הקפת חומותיה, ביטוי לאהבתנו לירושלים, כאהבת כלה המסובבת את חתנה.

מסלול הצעדה, העובר דרך שעריה של ירושלים, פוגש אתרים בהם התרחשו באחרונה אירועים ביטחוניים קשים. נעבור שם ונניף את דגלו של עם ישראל באמירה ברורה נחרצת – כולך שלנו ירושלים. סכנות לא ירחיקו ולא ידחקו רגל יהודי מירושלים, אלא אדרבא, “כל מקום אשר תדרוך כף רגלכם בו לכם נתתיו” (יהושע א’ ג’). השילוב בין שנת החמישים לחובת ההכרזה על ריבונות ישראל על בירתו דווקא בימים קשים אלו מוסיף לצעדה משמעות נוספת.

ברוח זו וברוח האחדות היהודית החשובה לכולנו כל כך אנו רואים גם בכם, אחינו שמעבר לים, חלק מהצעדה.

היו גם אתם שותפים לצעדתנו ברחובותיה של ירושלים בלילה משמעותי כל כך עבור כולנו. היו גם אתם, ממקום מושבכם בניו-יורק, לוס אנג’לס, פאריז, ונצואלה, קייב, בריסל, מיאמי, טורונטו או כל מקום אחר בעולם, חלק מנושאי דברה של הצעדה. גם אם לא תוכלו להיות אתנו נדאג אנחנו לנוכחותכם אתנו בחיבור ישיר!

עבור תרומה של 360 ₪ (100$) נניף שלט עם שמך (ואם תרצו גם עם תמונתך) במהלך הצעדה אליה תוכלו להתחבר ובה תוכלו לצפות בשידור ישיר בפייסבוק.

תרומות אלו הן שתאפשרנה את קיומה ברוב עם ובגאון של הצעדה שהוצאותיה מרובות.

נקרא גם לידידנו הרבים בישראל – עדכנו את מכריכם שמעבר לים באפשרות הניתנת להם להיות שותפים של ממש לצעדה בה נביע יחד את מחויבותנו ואהבתנו לעיר שחוברה לה יחדיו.

 

פרומו לצעדה:

 

לתרומות :

1)    המחאות:

  • המחאות בלי  פטור ממס: נא כיתבו ההמחאה לכבוד “נשים בירוק” ושילחו לנשים בירוק, ת.ד. 7352, ירושלים 91072
  • המחאות לצורך פטור ממס: נא כיתבו המחאה לפקודת “אנחנו על המפה”  ושילחו במעטפה ל”נשים בירוק”, ת.ד. 7352, ירושלים 91072

 

2)    תרומות באשראי: בדף של עמותת “אנחנו על המפה” בקישור

 

 

חשוב: אנא שילחו הודעה למייל של נשים בירוק אחרי ביצוע התרומה לצורך מעקב. כתובת: wigforisrael@gmail.com

אנא רשמו במייל שם מלא,טלפון וסכום התרומה.

 

למען ירושלים, תודה.

 

FacebookTwitterGoogle+Share