‘מראות עמונה ועפרה מחייבים את האצת מהלך הריבונות’

גיליון מס’ 8 של כתב העת ‘ריבונות’ מופץ החל מסוף השבוע במאתיים אלף עותקים בעברית ובאנגלית. בגיליון ראיונות, כתבות ודיווחים סביב חזון הריבונות.

להזמנת כתב-העת אליכם הביתה : ribonut@gmail.com

מהי האמת המושתקת והמוסתרת סביב החוק הבינלאומי וזכויותיה של ישראל על יהודה ושומרון? איך נראה חזון הריבונות בעיניה של סגנית שר החוץ? 35 שנה אחרי החלת החוק הישראלי על רמת הגולן, אילו טיפים נותן יהודה הראל, ממובילי הקמפיין ההוא, למובילי קמפיין הריבונות הנוכחי? מה חושב נשיא המדינה, ראובן ריבלין, על הריבונות? ומה יש להוגה הדעות יהודה עציון לומר לנוער עמונה ועפרה לאחר מראות ההרס הקשים?

כל אלה ועוד בגיליון מס’ 8 של כתב העת ‘ריבונות’ שיוצא לאור בסוף השבוע על ידי תנועת ‘נשים בירוק’ והפורום לריבונות, ומופץ בעברית ובאנגלית ב-200,000 עותקים ברחבי הארץ ומחוצה לה.

בין השאר בגיליון, סיפור הבקיעים וההתפכחות האיטית של השמאל מרעיון שתי המדינות, ראיון עם יו”ר סיעת הבית היהודי, ח”כ מועלם רפאלי, ממובילי תכנית הריבונות בכנסת, ראיון עם הרב שלמה אבינר על יהדות מוסר ומדיניות, טעימות מכנס הריבונות הרביעי ובו דבריהם של שרים, חברי כנסת, הוגים, אנשי ציבור ואף נציגי מיעוטים, ערבים פלשתינים, נוצרים וערבים ישראליים על חזון הריבונות, עו”ד מארק צל על הצפוי תחת כהונת טראמפ כנשיא ארה”ב ועוד.

“המראות מעמונה ועפרה מחייבים אותנו להמשיך ולקדם ביתר שאת את התכנית להחלת הריבונות”, אומרות יהודית קצובר ונדיה מטר, ראשי ‘נשים בירוק’ העומדות מאחורי הוצאתו לאור של כתב העת. לדבריהן “השקט הפוליטי שהשתרר אחרי ביקור נתניהו בארצות הברית והקמת הועדה המשותפת אינם מבשרים טובות. חובה עלינו להתעשת ולהציג פתרון מדיני. נוכחנו שבקרבות בוץ מול הממשלה אנחנו מפסידים. לעומת זאת בידינו כוח אידאולוגי ופוליטי ובעזרת ה’ נתקדם, נבנה ונצמיח עתיד טוב לילדינו ונכדינו בארץ ישראל”.

קצובר ומטר מוסיפות ומעירות כי “על ראש הממשלה לדעת שלא יוכל לתעתע בכולנו כל הזמן. הבסיס המוסרי של כהונתו הולך ומתערער. יותר ויותר קולות נשמעים בדרישה להחלפתו. על ראש הממשלה לשוב לעקרונות המדיניים שבשמם העניק לו העם את המנדט להנהגה. עליו לחזור אל עמדות הימין הברורות אותן נשא במאמרים ספרים ונאומים של ראשית דרכו המדינית והפוליטית”.

 

להזמנת כתב העת אליכם הביתה אנא שלחו לכתובת ribonut@gmail.com

את שמכם המלא, כתובת (רחוב, עיר, מיקוד) ונשלח אליכם את מספר העותקים שאתם מזמינים.

בימים הקרובים יועלה כתב-העת בע”ה גם לאתר שלנו.

Share